Автомибили из Германии

- Мы покупаем только выбранный вами вариант
- В начале вы платите только депозит
- Мы проверим автомобиль на месте продажи
- Мы продаем автомобили в лизинг

Нажмите здесь и напишите нам

Audi A6 Allroad 3.0 TDI 2015

Для меня эта команда не только выполняет весь процесс проверки, доставки и регистрации с максимальной тщательностью и ответственностью, но также и отличными консультантами и автолюбителями, которые не жалеют сил и времени, чтобы помочь мне купить уже второй автомобиль для моих нужд. Настоятельно рекомендуется!

Дмитрий Сосунов, Вильнюс

VW Passat Highline 2.0 TDI 4Motion 176kw

Я рад, что эта команда не имеет особого мнения об автомобильных дилерах. Многие из них могут научиться общаться со своими клиентами. Машина, которую они привезли, полностью оправдала и даже превзошла ожидания. Спасибо им за сэкономленное время и отличную машину.

Донатас Оверлингас, Клайпеда

BMW X4 xDrive30d 2014

Ka gi, atėjo ir mano eilė parašyti apie UAB "Kokybiški auto": Super! Visa įmonės komanda klientui atsidavusi kūnu ir siela. Labai buvo malonu bendradarbiauti, jautėsi rūpestis ir pagalba. Sveikinu visus UAB "Kokybiški auto" darbuotojus už profesionalumą, už pastangas ir pasitikėjimą klientais. O nuotraukoje - mano ir UAB "Kokybiški auto" visos komandos bendras pastangų vaisius.

Marius Masys

Jeep Grand Cherokee 2014

Įsigijau Jeep Grand Cherokee automobilį su UAB "Kokybiški Auto" komandos pagalba. Dėl savo pastovių išvykimų į komandiruotes gan sunkiai buvo pakeisti automobilį. Man grįžus nužiūrėtas auto dažniausiai jau buvo parduotas arba nevertas dėmesio apžiūrėjus. Taip pat neišmaniau ir mechanines automobilių dalies, tad kreipiausi į trečių asmenų specialistus – automobilių pirkimo profesionalus. UAB "Kokybiški auto" profesionaliai atliko savo darbą nuo A iki Z. Padėjo išsirinkti automobilį, užtikrino automobilio patikimumą, ir pargabenus automobilį iki pat durų neskubino su tolimesniu procesu, kol buvau išvykęs. Taip pat pasiūlė papildomai patikrinti automobili mano pasirinktame servise, kur nebuvo rasta jokių trūkumų. Jau metus važinėju įsigytu automobiliu. Esu patenkintas ir dėkingas "Kokybiški auto" komandai.

Dmitrij Riaskin

KIA Sorento

Labai džiaugiuosi puikiu besitęsiančiu bendradarbiavimu su Sauliumi Jundulu ir visa "Kokybiški auto" komanda.
Ankstesnį savo automobilį (Ford S-max) pirkau pasinaudojęs "Kokybiški auto" paslaugomis - trejus metus atitarnavo be jokių problemų - su šeima apkeliavome pusę Europos, nei karto nesusidūrėme su jokiomis automobilio problemomis ir prikaupėme galybę nuostabių įspūdžių. Po 3 metų nusprendžiau pasikeisti savo automobilį, tad abejonių dėl įsigijimo būdo net nekilo. Iš kart susisiekiau su Sauliumi ir išsakiau savo pageidavimus - Kia Sorento 2016 m. su automatine pavarų dėže, pilnos komplektacijos, specifinės spalvos modelis - reikalavimų iš ties nemažai. Netrukus radome man tinkamą pasiūlymą Vokietijoje. "Kokybiški auto" komanda patikrino automobilį ir po pusantros savaitės automobilis buvo perduotas man.
Pamenu, pirmą kartą pasinaudojęs "Kokybiški auto" paslaugomis buvau labai patenkintas, bet šį kart komanda viršijo visus lūkesčius: automobilio būklė - be menkiausių priekaištų - pilna serviso istorija, automobilis...

BMW X6 40d

Profesionali komanda sukurianti ilgalaikius santykius su klientais. Visada turi laiko konsultacijoms ir patarimams. Surado ir parvežė super automobilį būtent pagal kliento pageidavimus ir biudžetą. Nuvažiavau jau 70.000 kilometrų be jokių gedimų ar problemų. Jie nesiūlo bet ko, bet tik idealius patikrintus ir patikimus auto. Tik iš jų pirksiu visus busimus automobilius. Rekomenduoju!


Simas Leliuga

BMW 340i xDrive 2016

Per pastaruosius metus naudodamiesi UAB “Kokybiški auto” paslaugomis atnaujinome visos šeimos automobilius, BMW 328i GT 2015 m, BMW 328i touring xDrive 2013 m, o taip pt BMW 340i xDrive 2016 m. Esame patenkinti visais pirkiniais, automobiliai iki šiol važiuoja puikiai be jokių gedimų. Aptarnavimas ir greitis nuo skambučio iki automobilio pristatymo visiškai pateisino lūkesčius. 

P. Saulius Jundulas ir jo komanda dirba profesionaliai (visuomet išdėsto situaciją, pataria), operatyviai ir skaidriai. Pakako kelis kartus išsiųsti el. laišką, atlikti pavedimą ir po labai trumpo laiko tarpo automobilis jau stovėjo kieme, užregistruotas ir su visais reikiamais dokumentais. Rekomendavau jūsų paslaugas ir kitiems pažįstamiems.

Vytautas T.

Jeep Grand Cherokee Overland

Prieš keletą mėnesių įmonės "Kokybiški auto" pagalba Vokietijoje įsigijau automobilį Jeep Grand Cherokee. Kadangi automobilis beveik naujas, abejojau, ar jame nėra paslėptų defektų, domino jo istorija. Įmonė gerai išsiaiškino ir pateikė man automobilio istoriją, atliko Vokietijoje profilaktinę apžiūrą, pateikė man anksčiau atliktų apžiūrų dokumentus, atvežė automobilį į Lietuvą, atliko techninę apžiūrą, sutvarkė dokumentus Regitroje. Praėjo keli mėnesiai, automobiliu esu labai patenkintas.

Džiaugiuosi, kad automobilį pirkau šios įmonės pagalba, nes visi pirkimo-pardavimo procesai vyko labai atsakingai ir vadovaujantis sutartimi. Žinome daug atvejų, kai nusipirkus automobilį, vėliau jame išryškėja tai, ko niekas nesakė. Rekomenduoju pasinaudoti šios įmonės kvalifikuotų specialistų pagalba.

Kaunas, Algirdas.

Mercedes-Benz ML350

Спасибо Вам за помощь в поисках и доставку автомобиля Mercedes ML350 (бензин) 2012 из Германии. Я долго искал и выбирал фирму, которая найдёт и доставит автомобиль моей мечты. Этой фирмой стали вы UAB KOKIBIŠKI AUTO и я не ошибся. Обратился к вашим специалистам по телефону и этого было достаточно, что бы сразу стали поступать предложения, по различной ценовой категории и годам. Пришлось сразу же обозначить цену и год автомобиля, предложений стало меньше, но через 3 недели нашёлся вариант, который меня устроил. Мне предоставили всю историю авто. Предложенный вариант мне понравился. Я перевёл аванс и машина прибыла через 10 дней. Спасибо Вам и всем вашим работникам за добросовестно выполненную большую работу. Автомобиль в хорошем состоянии и пока без проблем, на автомобиле езжу уже более 3 месяцев. Всем кто ищет автомобиль своей мечты, рекомендую фирму UAB KOKIBIŠKI AUTO, там работают профессионалы своего дела. Ещё раз огромное спасибо Вам всем.

Андрей

Выгодно в финансовом отношении

Информация готовится

Нет риска

Информация готовится

Истинный пробег

Информация готовится

История обслуживания

Информация готовится

20 лет опыта

Информация готовится

Малый бизнес - больше внимания вам

Информация готовится

Полностью подготовленная машина

Информация готовится

Мы оцениваем 100 факторов

Информация готовится

Нажмите здесь и начните поиск автомобиля


Начните поиск автомобиля без забот!

Я был очень доволен работой и компетентностью. Компания помогла мне получить машину именно то, что я действительно хотел. Машина прибыла с полной историей, без дефектов. Я проехал 60 тысяч километров на машине и никаких проблем. Все прошло гладко и ответственно, мужчины ответили на каждый мой комментарий.

Эдвинас Мисюнас