Naudoti automobiliai iš Vokietijos - kaip vyksta pirkimas?

1. Poreikio suformulavimas

Užpildykite automobilio užklausos formą, kurioje nurodysite, kokio automobilio ieškote, ir mes pradėsime automobilio paiešką. Jei turite klausimų ar norite profesionalios konsultacijos dėl automobilio pasirinkimo, savo klausimus galite užduoti minėtoje anketoje arba susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. Mielai patarsime bei atsakysime į Jūsų klausimus.

2. Automobilio paieška

Identifikavę Jūsų poreikius, pradėsime naudoto automobilio paiešką Vokietijoje ar kitoje ES šalyje. Per daugelį metų patikrintais ir išdirbtais metodais analizuosime skelbimuose pateiktus duomenis bei pardavėjų atsiųstus dokumentus apie automobilius bei pačius pardavėjus. Jums siūlysime tik dėmesio vertus variantus tol, kol išsirinksite sau tinkamiausią automobilį.

3. Sutarties pasirašymas

Mums svarbiausia - rezultatas, todėl neįpareigojame Jūsų bendradarbiavimo pradžioje. Sutartį pasirašome tik suradę Jums potencialiai tinkamą automobilį. Jūsų prašome pervesti ne visą sumą už automobilį, o tik 10-20% avansą, kuris grąžinamas Jums atgal, jei vis dėlto nenuperkame Jūsų pageidaujamo automobilio.

4. Finalinė automobilio apžiūra

Jeigu matysime, jog kyla papildomų klausimų ir neaiškumų, automobilį pardavimo vietoje apžiūrės Vokietijoje dirbantys mūsų specialistai. Po išsamios patikros pateiksime Jums ataskaitą bei mūsų rekomendaciją. Jei nebus nustatyti papildomi faktoriai, dėl kurių automobilį pirkti būtų rizikinga, įforminsime automobilio pirkimą ir savo lėšomis atsiskaitysime su transporto priemonės pardavėju.

5. Logistika

Suorganizuosime automobilio parvežimą į Lietuvą. Transporto priemonės pargabenimas trunka nuo trijų dienų iki dviejų savaičių. Priklausomai nuo nupirkto automobilio buvimo vietos Vokietijoje, transportavimą organizuojame sausumos arba jūros keliais. Perkame tik tokių logistikos kompanijų paslaugas, kurios turi tarptautinį krovinių gabenimo draudimą, tad jūsų transporto priemonė grįš į Lietuvą saugiai. Tačiau, esant reikalui, kartais siunčiame žmogų iš Lietuvos, kuris automobilį parvaro sava eiga.

6. Raktelių klientui įteikimas

Automobilį klientui perleidžiame pilnai patikrintą ir paruoštą eksploatacijai: papildomai patikriname, ar automobilis techniškai tvarkingas, suremontuojame smulkius kėbulo pažeidimus ar elektros gedimus, praeiname techninę apžiūrą, automobilį išvalome. Jums belieka atvykti kartu su mumis į „Regitrą“ ir atlikti automobilio registraciją Jūsų vardu.


P.S. kilus papildomiems klausimams dėl pirkimo eigos visada galite su mumis susisiekti. Taip galite perskaityti dažnai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos.

Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas