Tikra rida

Patikriname keliais būdais, ar rida nebuvo atsukta:

1. Pirmiausia įvertiname, palyginame automobilio pardavėjo deklaruojamus odometro parodymus su rinkos statistiniu vidurkiu. Jeigu yra didelis nuokrypis nuo vidurkio, aiškinamės priežastis ir atliekame detalesnį tyrimą, kodėl konkretaus automobilio rida ženkliai skiriasi nuo vidurkio.

2. Tikriname automobilio aptarnavimo istoriją, įvertiname automobilio aptarnavimo knygelės autentiškumą. Taip pat vertiname automobilio išorės ir salono nudėvėjimą, kuris gali indikuoti apie atsuktos ridos tikimybę.

3. Taip pat palyginame deklaruojamus odometro parodymus su tarptautinėje duomenų bazėje AutoDNA pateikiamais duomenimis (su sąlyga, kad duomenys apie šį automobilį duomenų bazėje yra).

4. Kad papildomai įsitikintume ir turėtume faktinius įrodymus apie pardavėjo deklaruojamą ridą, prašome pardavėjų pateikti techninių apžiūrų dokumentus iš oficialių automobilių patikros centrų kaip Vokietijos Dekra.


Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas