Naudinga finansiškai

Pirkdami automobilį su mūsų pagalba Jūs ne tik sutaupysite kelias dienas savo brangaus laiko, bet ir kelis šimtus, o gal net tūkstančius eurų, nes:

1. Į mūsų paslaugų paketą įeina automobilio apžiūra pardavimo vietoje, parvežimas į Lietuvą, techninės apžiūros praėjimas ir kitos paslaugos.

2. Važiuodami patys pirkti automobilio į Vokietiją, Jūs sugaišite kelias dienas bei greičiausiai išleisite panašią sumą pinigų kaip kad kainuoja mūsų paslaugos. Jei važiuosite automobiliu su draugu, Jums reikės supilti nemažai degalų tiek į draugo automobilį, tiek į savo naująjį pirkinį (suma gali siekti 400-500 eurų). Be to, kadangi kelionė truks kelias dienas, Jums reikės kelis kartus stoti poilsio, pavalgymo ir nakvynės, o tai kainuos dar kelis papildomus šimtus (mažiausiai 300 eurų).

3. Skrisdami lėktuvu Jūs mokėsite už lėktuvo bilietus, kurie greičiausiai kainuos nepigiai, nes skrydis nebus planuotas iš anksto prieš kelis mėnesius, kadangi tik išsirinkus automobilį ir pranešus pardavėjui, jog norite tą automobilį pirkti, pardavėjas Jums jį rezervuos tik kelioms dienoms ir tik sumokėjus avansą. Tad reaguoti turėsite labai greitai ir pirkti vos ne kitos dienos lėktuvo bilietą, kuris gali kainuoti ir 500 ar net 1000 eurų.

4. Nuvykę į automobilio pardavimo vietą, galite sužinoti, jog automobilis nebeturi galiojančios techninės apžiūros, o ją atlikti Vokietijoje Jums kainuos iki 200 eurų. Taip pat norėdami su naujuoju pirkiniu grįžti sava eiga, Jūs turėsite nusipirkti tranzitinius numerius su draudimu, kurie Jums kainuos dar papildomai mažiausiai 200 eurų.

5. Nuvykę į automobilio pardavimo vietą Jūs galite pamatyti visai ne tai, ko tikėjotės. Nuotraukos ir aprašymas skelbime gali būti apgaulingi. Tad Jūsų brangi kelionė tiek laiko, tiek pinigine išraiška nueis perniek, o Jūs galite patirti 1000 eurų ar net didesnį nuostolį.

6. Pirkdami automobilį iš skelbimo jo net neapžiūrėję gyvai, Jūs greičiausiai išleisite apie 500 eurų už automobilio parvežimą tralu. Tačiau pirkdami tokiu būdu, Jūs perkate "katę maiše". Nemaža dalis pardavėjų yra nesąžiningi ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje ir t.t., tad galite nusipirkti nevažiuojančią, nesikuriančią ar po rimtos avarijos nekokybiškai suremontuotą transporto priemonę. O tai Jums kainuos ne vieną tūkstantį eurų. O dar baisiau tai, kad, sumokėjus pardavėjui visą keliolikos ar keliasdešimt tūkstančių eurų sumą už savo išsvajotą automobilį, pardavėjas dings kaip į vandenį ir Jūs patirsite didžiausią savo gyvenimo nuostolį.


Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas