Jokios rizikos

Automobilį perkame už savus pinigus ir su mumis galutinai atsiskaitysite tik tada, kai įteiksime Jums automobilio raktelius bei įsitikinsite, kad automobilis atitinka aprašymą ir yra be defektų.

Jeigu per sutartą laiką nerasime Jūsų poreikius tenkinančios transporto priemonės - grąžinsime avansą.

Jei automobiliui atvykus į Lietuvą paaiškės, kad transporto priemonės būklė neatitinka numatytų kokybės kriterijų, Jūsų pageidavimu perimsime automobilį ir sugrąžinsime visus už transporto priemonę sumokėtus pinigus.

Pirkdami automobilį iš skelbimo savarankiškai, jo neapžiūrėję gyvai, Jūs perkate "katę maiše". Nemaža dalis pardavėjų yra nesąžiningi ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje ir t.t., tad galite nusipirkti nevažiuojančią, nesikuriančią ar po rimtos avarijos nekokybiškai suremontuotą transporto priemonę. O tai Jums kainuos ne vieną tūkstantį eurų. O dar baisiau tai, kad, sumokėjus pardavėjui visą keliolikos ar keliasdešimt tūkstančių eurų sumą už savo išsvajotą automobilį, pardavėjas dings kaip į vandenį ir Jūs patirsite didžiausią savo gyvenimo nuostolį.


Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas