Range Rover Evoque

Norėdamas įsigyti automobilį ieškojau pagalbininko, kuris padėtų profesionaliai patikrinti ir parvežti jį į Lietuvą. "Kokybiški auto" komanda labai palengvino mano pirkimą, tad noriu jiems padėkoti už pagalbą ir suteiktas paslaugas. Nusipirktu automobiliu esu patenkintas.  Automobilis buvo atrinktas būtent toks, kokio norėjau ir pristatytas greitai, techniškai tvarkingas, švarus ir su pilna serviso istorija.

Komandos nuolatinis bendravimas buvo profesionalus ir geranoriškas. Rekomenduoju "Kokybiški auto" ieškantiems automobilio iš Vokietijos, vyrai padarė viską taip, kaip ir žadėjo nuo A iki Z  be priekaištų.  Neabejotinai kreipčiausi dar sykį norėdamas įsigyti kitą automobilį.


Pagarbiai,

Viktoras Sėrikovas

Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas