Lexus LS600h

Noriu padėkoti UAB Kokybiški auto įmonei už suteiktas paslaugas perkant automobilį Vokietijoje.  Noriu pabrėžti, kad tiek mano poreikių supratimas, tiek jų įgyvendinimas buvo nepriekaištingas. UAB Kokybiški auto kolektyvas kvalifikuotai atliko automobilio apžiūra ir nuodugniai informavo apie jo stovį.

Finale po keletos skambučių ir keletos laiškų komunikavo su UAB Kokybiški auto komanda po poros savaičių nuplautą, išvalytą automobilį su ką tik pravaryta techninę apžiūra jau turėjau savo kieme. Šiuo metu esu jau pravažiavęs beveik 10000 km ir esu labai patenkintas automobiliu.  Ateityje savo šeimoje tikrai naudosimės šios įmonės paslaugomis ir drąsiai rekomenduosime draugams.


Tomas Kareiva

Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas