KIA Sorento

Labai džiaugiuosi puikiu besitęsiančiu bendradarbiavimu su Sauliumi Jundulu ir visa "Kokybiški auto" komanda.
Ankstesnį savo automobilį (Ford S-max) pirkau pasinaudojęs "Kokybiški auto" paslaugomis - trejus metus atitarnavo be jokių problemų - su šeima apkeliavome pusę Europos, nei karto nesusidūrėme su jokiomis automobilio problemomis ir prikaupėme galybę nuostabių įspūdžių. Po 3 metų nusprendžiau pasikeisti savo automobilį, tad abejonių dėl įsigijimo būdo net nekilo. Iš kart susisiekiau su Sauliumi ir išsakiau savo pageidavimus - Kia Sorento 2016 m. su automatine pavarų dėže, pilnos komplektacijos, specifinės spalvos modelis - reikalavimų iš ties nemažai. Netrukus radome man tinkamą pasiūlymą Vokietijoje. "Kokybiški auto" komanda patikrino automobilį ir po pusantros savaitės automobilis buvo perduotas man.
Pamenu, pirmą kartą pasinaudojęs "Kokybiški auto" paslaugomis buvau labai patenkintas, bet šį kart komanda viršijo visus lūkesčius: automobilio būklė - be menkiausių priekaištų - pilna serviso istorija, automobilis nupirktas iš oficialaus atstovo, ką tik padarytas privalomas garantinis aptarnavimas. Man buvo įteiktas idealus blizgantis automobilis, su praeita LT technine apžiūra, greitu perregistravimo procesu. Visiškai jokių papildomų investicijų artimiausiems 15tūkst. kilometrų!!!
O geriausia dalis - staigmena - iš Vokietijos atgabentame automobilyje sumontuota šildymo įranga (webasto), o bagažinėje - naujų žieminių padangų su originaliais ratlankiais komplektas. WOW!!!
Jeigu ieškote PATIKIMŲ ir SĄŽININGŲ automobilių pardavėjų - neabejokite ir nebeieškokite - tiesiog kreipkitės į "Kokybiški auto" komandą.

Su geriausiais linkėjimais!
Vadimas Rusinovičius

Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas