Garantija automobiliui


Ne tik naujų automobilių savininkai gali būti užtikrinti dėl automobilio kokybės. Pasirinkus PREMIUM paketą, mūsų parduodamiems naudotiems automobiliams suteikiame 6 mėnesių iki 20.000 km ridos garantiją varikliui, transmisijai bei pavarų dėžei ir neįpareigojame Jūsų automobilį prižiūrėti konkrečiame autoservise, jeigu automobilis ne senesnis kaip 5 metai ir jo rida nesiekia 100.000 km. Atsižvelgdami į kliento poreikius, šią garantiją galime suteikti ir senesniems automobiliams.

Automobiliui garantijų neteikiame ir rizikos neprisiimame tik tada, kai, kliento pageidavimu, perkamas eismo įvykį turėjęs ar aiškiai nurodytą defektą turintis automobilis.Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas