Automobilio lizingas

Visus mūsų parduodamus automobilius galima pirkti išsimokėtinai (lizingu), pasirinkus jums priimtiną lizingo bendrovę. Tad Jums tereikės apie 20% pradinio įnašo perkant per mus, o likusią sumą išsimokėsite per kelerių metų laikotarpį.

Mes bendradarbiaujame su visais Lietuvos bankais ir lizingo kompanijomis. Jums tereikia išsirinkti, kurio banko ar lizingo kompanijos paslaugomis naudositės, o mes paruošime komercinį pasiūlymą, su kuriuo galėsite kreiptis į lizingą duosiančią banką/įmonę. Gavus teigiamą atsakymą iš banko, galėsime tęsti pirkimo procesą, kol galiausiai nupirksime Jums automobilį, paruošime visus pirkimo-pardavimo formalumus ir automobilį įteiksime Jums.Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas