Automobiliai iš Vokietijos

- Perkame pagal užsakymą jūsų išsirinktą variantą
- Jūs iš pradžių mokate tik avansą
- Patikriname Vokietijoje prieš perkant
- Galime parduoti lizingu

Spausk čia ir parašyk mums, ko ieškai

BMW i3 REX

Kai Lietuvos rinkoje tebuvo vos keli automobiliai atitinkantys reikalavimus (modelis / komplektacija / kaina), o ir tie neaiškios kilmės - teko pasidairyti toliau. Per rekomendacijas susipažinome su Donatu, kartu perskrodėm visą Vokietijos rinką ir po mažiau nei dviejų savaičių jau važinėju su nauju Kokybišku Auto (kuriam dar ir nuolaidą suderėjo!). Didelis AČIŪ!


Manfredas Bekeris, Vilnius

Audi A6 Allroad 3.0 TDI 2015

Man ši komanda ne tik apie tai, kad atlieka visą patikrinimo, atvežimo ir registravimo procesą itin kruopščiai ir atsakingai, bet ir puikus patarėjai bei auto entuziastai, negailintys laiko ir energijos, kurie padėjo man išsirinkti pagal mano poreikius jau antrą mašiną. Rekomenduoju!

Dmitrij Sosunov, Vilnius

VW Passat Highline 2.0 TDI 4Motion 176kw

Džiugu, kad "Kokybiški auto" komanda griauna nelabai kokią nuomonę apie automobilių prekeivius. Daugelis įmonių iš jų galėtų pasimokyti bendravimo su klientais. Jų pargabentas automobilis visiškai atitiko ir net viršijo lūkesčius. Ačiū jiems už sutaupytą laiką ir puiku automobilį.

Donatas Overlingas, Klaipėda

BMW X4 xDrive30d 2014

Ka gi, atėjo ir mano eilė parašyti apie UAB "Kokybiški auto": Super! Visa įmonės komanda klientui atsidavusi kūnu ir siela. Labai buvo malonu bendradarbiauti, jautėsi rūpestis ir pagalba. Sveikinu visus UAB "Kokybiški auto" darbuotojus už profesionalumą, už pastangas ir pasitikėjimą klientais. O nuotraukoje - mano ir UAB "Kokybiški auto" visos komandos bendras pastangų vaisius.

Marius Masys

Jeep Grand Cherokee 2014

Įsigijau Jeep Grand Cherokee automobilį su UAB "Kokybiški Auto" komandos pagalba. Dėl savo pastovių išvykimų į komandiruotes gan sunkiai buvo pakeisti automobilį. Man grįžus nužiūrėtas auto dažniausiai jau buvo parduotas arba nevertas dėmesio apžiūrėjus. Taip pat neišmaniau ir mechanines automobilių dalies, tad kreipiausi į trečių asmenų specialistus – automobilių pirkimo profesionalus. UAB "Kokybiški auto" profesionaliai atliko savo darbą nuo A iki Z. Padėjo išsirinkti automobilį, užtikrino automobilio patikimumą, ir pargabenus automobilį iki pat durų neskubino su tolimesniu procesu, kol buvau išvykęs. Taip pat pasiūlė papildomai patikrinti automobili mano pasirinktame servise, kur nebuvo rasta jokių trūkumų. Jau metus važinėju įsigytu automobiliu. Esu patenkintas ir dėkingas "Kokybiški auto" komandai.

Dmitrij Riaskin

KIA Sorento

Labai džiaugiuosi puikiu besitęsiančiu bendradarbiavimu su Sauliumi Jundulu ir visa "Kokybiški auto" komanda.
Ankstesnį savo automobilį (Ford S-max) pirkau pasinaudojęs "Kokybiški auto" paslaugomis - trejus metus atitarnavo be jokių problemų - su šeima apkeliavome pusę Europos, nei karto nesusidūrėme su jokiomis automobilio problemomis ir prikaupėme galybę nuostabių įspūdžių. Po 3 metų nusprendžiau pasikeisti savo automobilį, tad abejonių dėl įsigijimo būdo net nekilo. Iš kart susisiekiau su Sauliumi ir išsakiau savo pageidavimus - Kia Sorento 2016 m. su automatine pavarų dėže, pilnos komplektacijos, specifinės spalvos modelis - reikalavimų iš ties nemažai. Netrukus radome man tinkamą pasiūlymą Vokietijoje. "Kokybiški auto" komanda patikrino automobilį ir po pusantros savaitės automobilis buvo perduotas man.
Pamenu, pirmą kartą pasinaudojęs "Kokybiški auto" paslaugomis buvau labai patenkintas, bet šį kart komanda viršijo visus lūkesčius: automobilio būklė - be menkiausių priekaištų - pilna serviso istorija, automobilis...

BMW X6 40d

Profesionali komanda sukurianti ilgalaikius santykius su klientais. Visada turi laiko konsultacijoms ir patarimams. Surado ir parvežė super automobilį būtent pagal kliento pageidavimus ir biudžetą. Nuvažiavau jau 70.000 kilometrų be jokių gedimų ar problemų. Jie nesiūlo bet ko, bet tik idealius patikrintus ir patikimus auto. Tik iš jų pirksiu visus busimus automobilius. Rekomenduoju!


Simas Leliuga

BMW 340i xDrive 2016

Per pastaruosius metus naudodamiesi UAB “Kokybiški auto” paslaugomis atnaujinome visos šeimos automobilius, BMW 328i GT 2015 m, BMW 328i touring xDrive 2013 m, o taip pt BMW 340i xDrive 2016 m. Esame patenkinti visais pirkiniais, automobiliai iki šiol važiuoja puikiai be jokių gedimų. Aptarnavimas ir greitis nuo skambučio iki automobilio pristatymo visiškai pateisino lūkesčius. 

P. Saulius Jundulas ir jo komanda dirba profesionaliai (visuomet išdėsto situaciją, pataria), operatyviai ir skaidriai. Pakako kelis kartus išsiųsti el. laišką, atlikti pavedimą ir po labai trumpo laiko tarpo automobilis jau stovėjo kieme, užregistruotas ir su visais reikiamais dokumentais. Rekomendavau jūsų paslaugas ir kitiems pažįstamiems.

Vytautas T.

Jeep Grand Cherokee Overland

Prieš keletą mėnesių įmonės "Kokybiški auto" pagalba Vokietijoje įsigijau automobilį Jeep Grand Cherokee. Kadangi automobilis beveik naujas, abejojau, ar jame nėra paslėptų defektų, domino jo istorija. Įmonė gerai išsiaiškino ir pateikė man automobilio istoriją, atliko Vokietijoje profilaktinę apžiūrą, pateikė man anksčiau atliktų apžiūrų dokumentus, atvežė automobilį į Lietuvą, atliko techninę apžiūrą, sutvarkė dokumentus Regitroje. Praėjo keli mėnesiai, automobiliu esu labai patenkintas.

Džiaugiuosi, kad automobilį pirkau šios įmonės pagalba, nes visi pirkimo-pardavimo procesai vyko labai atsakingai ir vadovaujantis sutartimi. Žinome daug atvejų, kai nusipirkus automobilį, vėliau jame išryškėja tai, ko niekas nesakė. Rekomenduoju pasinaudoti šios įmonės kvalifikuotų specialistų pagalba.

Kaunas, Algirdas.

Naudinga finansiškai

Pirkdami automobilį su mūsų pagalba Jūs ne tik sutaupysite kelias dienas savo brangaus laiko, bet ir kelis šimtus, o gal net tūkstančius eurų, nes:

1. Į mūsų paslaugų paketą įeina automobilio apžiūra pardavimo vietoje, parvežimas į Lietuvą, techninės apžiūros praėjimas ir kitos paslaugos.

2. Važiuodami patys pirkti automobilio į Vokietiją, Jūs sugaišite kelias dienas bei greičiausiai išleisite panašią...

Jokios rizikos

Automobilį perkame už savus pinigus ir su mumis galutinai atsiskaitysite tik tada, kai įteiksime Jums automobilio raktelius bei įsitikinsite, kad automobilis atitinka aprašymą ir yra be defektų.

Jeigu per sutartą laiką nerasime Jūsų poreikius tenkinančios transporto priemonės - grąžinsime avansą.

Jei automobiliui atvykus į Lietuvą paaiškės, kad transporto priemonės būklė neatitinka numatytų kokybės kriterijų, Jūsų pageidavimu perimsime automobilį ir sugrąžinsime visus už...

Tikra rida

Patikriname keliais būdais, ar rida nebuvo atsukta:

1. Pirmiausia įvertiname, palyginame automobilio pardavėjo deklaruojamus odometro parodymus su rinkos statistiniu vidurkiu. Jeigu yra didelis nuokrypis nuo vidurkio, aiškinamės priežastis ir atliekame detalesnį tyrimą, kodėl konkretaus automobilio rida ženkliai skiriasi nuo vidurkio.

2. Tikriname automobilio aptarnavimo istoriją, įvertiname automobilio aptarnavimo knygelės autentiškumą. Taip pat vertiname automobilio i&scaron...

Aptarnavimo istorija

100% mūsų perkamų automobilių turi aptarnavimo istoriją. Automobilio aptarnavimo istorija leidžia suprasti, ar automobilis buvo prižiūrimas, kokie priežiūros darbai buvo daromi, kokios techninės problemos buvo iškilusios bei koks buvo savininko požiūris į turtą. Įsitikiname, kad automobilio periodinės priežiūros knygelė nebuvo padirbta.


20-ies metų patirtis

Mūsų kompanijoje dirba žmonės, turintys ilgametę patirtį automobilių prekybos bei priežiūros srityje, užsiimantys automobilių importu iš Vakarų Europos jau daugiau nei 20 metų.


Maža įmonė — daugiau dėmesio jums

Esame maža įmonė, kurioje dirba 4 komandos nariai Lietuvoje bei keli partneriai užsienyje. Todėl neturime keliasdešimties ar kelių šimtų automobilių pardavimo aikštelės ir nedirbame kaip konvejeris.

Imamės tik tokių užsakymų, su kuriais verta dirbti bei naudinga ne tik mums, bet ir būsimam automobilio savininkui. Dėl to galime skirti daug daugiau dėmesio kiekvienam klientui.

Pilnai paruoštas automobilis

Su galiojančiu techninės apžiūros talonu.

Suremontuojame smulkius kėbulo pažeidimus, jeigu tokių yra.

Išvalome automobilio saloną.

Perkame tik kokybiškus ir tvarkingus automobilius. Net jei pasitaiko mažų trūkumų, kurie nemažina automobilio vertės, juos šaliname.


Įvertiname 100 faktorių

Automobilį reikia tikrinti švariai nuplautą - taip pasimato tikroji kėbulo būklė, o variklį - dar šaltą.

Elektronikos klaidos, jeigu buvo prieš tai priverstinai užgesintos, vėl užsidega tik po maždaug  10 minučių važiavimo.

Smagratį galima išgirsti bildant daugeliu atvejų tik transmisijai pilnai sušilus.

Ar žinojote, kad statistiškai vokiečiai prižiūri automobilius geriau nei prancūzai ar italai? 

Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Labai likau patenkintas atliktu darbu ir kompetencija. Įmonė padėjo įsigyti automobilį būtent tokį, kokio tikrai norėjau. Automobilis grįžo su pilna istorija, be defektų. Su automobiliu pravažiavau jau 60K kilometrų ir jokių bėdų neatsirado. Viskas vyko sklandžiai ir atsakingai, vyrai reagavo į kiekvieną mano pastabą.

Edvinas Misiūnas