Kodėl automobilis Lietuvos turguje kainuoja pigiau nei Vokietijoje?

Turguje daugiausiai darbuojasi smulkaus verslo atstovai, t.y. žmonės, prekiaujantys naudotais automobiliais kaip fiziniai asmenys, dažnai parduodantys automobilius net ne savo vardu ir tik už grynus pinigus. Jie daug laiko praleidžia Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir kitose Vakarų Europos šalyse, automobilių turguose ir aikštelėse ieškodami pigių automobilių. Neapsigaukite, pigų ir gerą automobilį Vakarų šalyse rasti lygiai taip pat nelengva kaip ir mūsų šalyje, o jei toks ir pasitaiko, jo pigiai Lietuvoje jau niekas neparduos.

Kas slypi už mažos kainos?

Pigus automobilis dažniausiai reiškia, kad jis buvo daužtas, nuvažiavęs daug kilometrų, turi tam tikrų kitų variklio, pavarų dėžės ar pan. defektų. Verslininkai vakariečiams nebereikalingus automobilius nuperka už labai mažą kainą, o parduodami juos Lietuvoje stengiasi investuoti kuo mažiau ir parduoti kuo greičiau. Dėl pastarosios priežasties automobiliai remontuojami dirbtuvėse ir garažuose, kur meistrų tikslas – greitai ir pigiai jį paruošti pardavimui. „Greitai“ šiuo atveju reiškia užtepti daugiau glaisto, suvirinti, atsukti ridos skaitiklį, išblizginti laikiną efektą duodančiomis cheminėmis priemonėmis ir t. t. Sudėtingesniais atvejais, kurie taip pat pasitaiko ganėtinai dažnai, automobilis sulipdomas iš kelių skirtingų to pačio modelio transporto priemonių, o tai reiškia, kad parduodamo automobilio priekinė kėbulo dalis gali būti vieno automobilio, galinė - kito, variklis - trečio ir panašiai. Ypač dažnai tokių dalykų pasitaiko parduodant gana naujus automobilius, t.y. iki 5–erių metų. Naują sudaužytą automobilį nupirkus itin pigiai, verta jį suremontuoti ir parduoti kaip „puikios būklės“, nes iš tokių galima iš ties daug uždirbti. Tad automobilių iki 5 eksploatavimo metų nerekomenduojame pirkti turguje, nebent iš patikimo, jums gerai pažįstamo ar rekomenduoto pardavėjo.

Kodėl geriau pirkti Vokietijoje?

Kokybiška transporto priemonė Vokietijoje gali kainuoti iki 20 proc. brangiau nei tokių pat parametrų automobilis Lietuvos turguje, tačiau:

  • Vokietijoje neperkate katės maiše, nes perkamą automobilį lydi būklę patvirtinantys dokumentai, mašiną vietoje apžiūri patyręs ekspertas, o kokybę mes užtvirtiname suteikiamomis garantijomis;
  • Praktika rodo, kad nupirktas nekokybiškas automobilis per eksploatacijos laikotarpį kainuoja bent 20 proc. daugiau nei kad iš karto pirktas geras automobilis;
  • Rinksitės iš 1.5 – 2.0 mln. naudotų automobilių pasiūlos, o tai bene 40 kartų didesnė nei Lietuvos rinka;
  • Geri keliai, griežta techninė apžiūra, kokybiški degalai, vakarietiškas mentalitetas ir kiti faktoriai užtikrina patikimų naudotų automobilių pasiūlą Vokietijoje;
  • Prieš techninę apžiūrą Vokietijoje automobilis kapitališkai remontuojamas su kokybiškomis automobilių dalimis;
  • Išleista didesnė pinigų suma pirkimo momentu – investicija į ramesnį rytojų;
  • Vairuosite automobilį, atitinkantį gamintojo sukurtus saugumo standartus.

Kaip išsirinkti kokybišką automobilį?

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip išsirinkti kokybišką ir Jums tinkantį automobilį? Kodėl kokybiški ir iš patikimų pardavėjų automobiliai kainuoja brangiau nei Lietuvos turguje ar neaiškios reputacijos Vokietijos autohause? Parsisiųskite mūsų elektroninę knygą bei užpildykite automobilio užklausos formą ir Jūsų pageidaujamo automobilio paieška taps daug lengvesnė.


Parsisiųsti el. knygą


Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Komandos nuolatinis bendravimas buvo profesionalus ir geranoriškas. Rekomenduoju "Kokybiški auto" ieškantiems automobilio iš Vokietijos, vyrai padarė viską taip, kaip ir žadėjo nuo A iki Z  be priekaištų.  Neabejotinai kreipčiausi dar sykį norėdamas įsigyti kitą automobilį.

Pagarbiai,

Viktoras Sėrikovas