Volkswagen Touran

Sveiki,

Noriu padėkoti, kad padėjot nusipirkti automobilį, kuriuo esu visiškai patenkintas. Jo būsena atitiko nupasakotą,  net viršijo lūkesčius. Nuo pat pradžių beieškant mašinos, jautėsi paties atsakingas ir rūpestingas požiūris į savo darbą, vaizdžiai tariant, kad "žaidžiate mano aikštelės pusėje".

Taip pat siunčiu padėką Sauliui Jundului, kuris kaip supratau surado nestandartinę ir papildomai jums kainuojančią išeitį, kad pristatyti automobilį laiku. Ir be abejo, padėka Sauliui Sakalauskui, kuris nustebino savo rūpestingumu atvežant mašiną, ją po kelionės nuplaudamas, aprodydamas funkcionalumus ir be skubos leisdamas išbandyti. Nustebino, kad net mėnesio draudimas buvo išpirktas, ko tikrai nesitikėjau. Dar kartą dėkoju visai jūsų komandai, kurią rekomenduočiau savo draugui. Linkiu sėkmės, jėgų ir sveikatos!

Pagarbiai,
Saulius Stonys

Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Komandos nuolatinis bendravimas buvo profesionalus ir geranoriškas. Rekomenduoju "Kokybiški auto" ieškantiems automobilio iš Vokietijos, vyrai padarė viską taip, kaip ir žadėjo nuo A iki Z  be priekaištų.  Neabejotinai kreipčiausi dar sykį norėdamas įsigyti kitą automobilį.

Pagarbiai,

Viktoras Sėrikovas