Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja jūsų paslauga?

Automobilio Vokietijoje nupirkimo ir parvarymo paslauga sudaro iki 10 proc. jo vertės (minimali mūsų paslaugos kaina – 1.300 eur). Plačiau apie mūsų teikiamų paslaugų kainodarą skaitykite skiltyje Paslaugos kaina.

Ar parduodate automobilius lizingu?

Taip, automobilius parduodame ir lizingo būdu. Bendradarbiaujame su visais Lietuvos komerciniais bankais ir lizingo bei paskolų automobiliams kompanijomis.

Kodėl automobilį pirkti tiesiai iš Vokietijos gaunasi brangiau, kai tokį patį gerą automobilį čia, Lietuvoje, galima nusipirkti pigiau?

Vokietijoje perkame tik kokybiškus automobilius, t.y. su tikra rida, nesumaitotu kėbulu, be didesnių defektų, su veikiančiomis saugumo sistemomis ir t.t. Tokie automobiliai Vokietijoje beveik visais atvejais kainuoja tiek pat, kiek Lietuvoje, dažnai ir brangiau. Pigiai ir labai pigiai naudotus automobilius Vokiečiai parduoda tuo atveju, kai mašinos jiems nebereikalingos, t.y. automobilis nebeatitinka saugumo standartų, pvz.: stipriai pažeistas kėbulas, nuvažiavę didelius atstumus, su variklio ar kitų agregatų rimtesniais defektais, ypač pigūs skenduoliai ir pan. Žinoma, visi šie automobiliai yra remontuojami, tik ar galima sakyti, kad jie tokie pat geri?

Kaip įvertinate naudoto automobilio stovį?

Būklės įvertinimas vyksta dviem etapais: pirmajame etape vertiname pateiktus dokumentus apie automobilį bei jo pardavėją. Daugelio metų patirtis šioje srityje, vien iš dokumentų, leidžia gan tiksliai nuspėti ar automobilis vertas dėmesio ar ne. Antrajame etape į vietą vyksta mūsų specialistas, kuris nuodugniai apžiūri parduodamą automobilį, testuoja jį, derasi dėl kainos bei pateikia savo įžvalgas pirkėjui. Kadangi mes sutartimi atsakome už kokybę, kiekvieną automobilį vertiname taip, lyg jį pirktume sau.

Kaip parvarote automobilį?

Priklausomai nuo nupirkto automobilio buvimo vietos Vokietijoje, transportą organizuojame jūros arba sausumos keliais. Perkame tik tokių logistikos kompanijų paslaugas, kurios turi tarptautinį krovinių gabenimo draudimą, kad jūsų transporto priemonė grįžtų į Lietuvą saugiai. Tačiau esant reikalui kartais siunčiame žmogų iš Lietuvos, kuris automobilį parvaro sava eiga.

Per kiek laiko nuperkamas naudotas automobilis?

Dokumentų tvarkymas ir logistika užtrunka iki 2 savaičių, visa kita priklauso nuo to, kaip greitai rasime Jūsų poreikius atitinkantį automobilį.

Ar galite tik parvaryti naudotą automobilį iš Vokietijos?

Šiuo metu atskirai šios paslaugos neteikiame.


Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Komandos nuolatinis bendravimas buvo profesionalus ir geranoriškas. Rekomenduoju "Kokybiški auto" ieškantiems automobilio iš Vokietijos, vyrai padarė viską taip, kaip ir žadėjo nuo A iki Z  be priekaištų.  Neabejotinai kreipčiausi dar sykį norėdamas įsigyti kitą automobilį.

Pagarbiai,

Viktoras Sėrikovas