Automobilis išsimokėtinai

Nepaslaptis, kad perkant automobilį, kurio kaina gali būti 15, 20, 30 ar daugiau tūkstančių eurų, mokėti iš karto visą sumą iš savo asmeninės ar įmonės sąskaitos gali būti sudėtinga, nes turimų pinigų reikia kasdieniam gyvenimui ar įmonės veiklai vykdyti.  Todėl visus mūsų parduodamus automobilius galima pirkti išsimokėtinai (lizingu). Tad Jums tereikės apie 20% pradinio įnašo perkant per mus, o likusią sumą išsimokėsite per kelerių metų laikotarpį.

Mes bendradarbiaujame su visais Lietuvos bankais ir lizingo kompanijomis. Jums tereikia išsirinkti, kurio banko ar lizingo kompanijos paslaugomis naudositės, o mes paruošime komercinį pasiūlymą, su kuriuo galėsite kreiptis į lizingą duosiančią banką/įmonę. Gavus teigiamą atsakymą iš banko, galėsime tęsti pirkimo procesą, kol galiausiai nupirksime Jums automobilį, paruošime visus pirkimo-pardavimo formalumus ir automobilį įteiksime Jums.Spausk čia ir parašyk mums, kokio automobilio ieškai


Pradėkite automobilio paiešką be rūpesčių!

Komandos nuolatinis bendravimas buvo profesionalus ir geranoriškas. Rekomenduoju "Kokybiški auto" ieškantiems automobilio iš Vokietijos, vyrai padarė viską taip, kaip ir žadėjo nuo A iki Z  be priekaištų.  Neabejotinai kreipčiausi dar sykį norėdamas įsigyti kitą automobilį.

Pagarbiai,

Viktoras Sėrikovas